Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Michał Czerwiński 2019-06-16 0 komentarzy

Skandynawski pokój dziecka

Wpis

Istnieją różne warianty stylu skandynawskiego, które nadają się do pokojów dziecięcych. Choć na pozór ten styl jest chłodny, to jednak kolor pojawia się w postaci dodatków i dekoracji. Jest to dużą zaletą, ponieważ gust dziecka bardzo szybko się zmienia, a taki układ umożliwia łatwe i błyskawiczne przekształcenie pokoju dziecięcego w młodzieżowy, czy nawet w sypialnie dla dorosłego.

Jeśli chodzi o to, który styl skandynawski w pokoju dziecka będzie prezentować się najlepiej, do wyboru jest kilka odmian. Są to: new nordic, dark nordic, scandi chic i styl skandynawski w wersji folk. New nordic charakteryzuje się białymi ścianami i podłoga z jasnego drewna lub białą. Do tego białe meble, kolorowe plecione dywaniki i różne dekoracje ścienne. Dark nordic niewiele różni się od poprzedniego stylu, z tym wyjątkiem, że pojawiają się tu ciemniejsze kolory, na przykład ciemne odcienie niebieskiego, zielonego, czerwonego i szarego w postaci jednej lub dwóch ścian i elementów mebli. Scandi chic z kolei przeznaczony jest raczej dla płci pięknej. Oprócz standardowej bieli dodawane są tu jeszcze elementy złota (także i różowego), miedzi i mosiądzu, w wersjach matowych i błyszczących. Oprócz tego pojawiają się także pudrowe odcienie różu, błękitu i żółci. Styl skandynawski w wersji folk uznawany jest za najbardziej kolorowy ze wszystkich. Charakteryzuje go obecność materiałów naturalnych i ręcznie robionych przedmiotów. Dekoracje często są filcowe, jest też dużo ozdobnych figurek i plecionych dywaników.

Sklep Moliland oferuje rozmaite dekoracje w stylu skandynawskim dla dzieci. Niektóre z nich mają nawet możliwość dodania dowolnego napisu (na przykład imienia). Ponadto dostępne są w różnych kolorach. Lista produktów znajduje się na stronie sklepu.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!