Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Jeremi Kaczmarczyk 2019-04-12 0 komentarzy

Jak wybrać najlepszy program do prowadzenia gabinetu?

Wpis

Coraz więcej lekarzy  inwestuje w nowoczesny sprzęt elektroniczny pozwalający nie tylko na przechowywanie danych o pacjentach, ale także wypisywanie e-recept, wydawanie e-zwolnień i wielu innych czasochłonnych czynności, które zamiast człowieka może wykonać komputer.

Pragnąc wyposażyć przychodnię na przykład w odpowiednie oprogramowanie do gabinetu lekarskiego, warto skontaktować się z firmą ze strony informatykamedyczna.pl, która już od wielu lat wspomaga kliniki, przychodnie, i gabinety prywatne, oferując swoje usługi w zakresie:

  • wyposażenia w najnowocześniejszy sprzęt informatyczny,
  • wyposażenia w zaawansowany sprzęt medyczny,
  • doradztwa medyczno-biznesowego,
  • optymalizacji procesów obsługi pacjenta.

Nic tak nie usprawni pracy placówki medycznej, jak dobrze działająca sieć informatyczna i system koordynujący współpracę poszczególnych oddziałów czy gabinetów. Wspomniana firma zajmie się instalacją sprzętu i wdrożeniem oprogramowania w taki sposób, aby obsługa pacjenta i procesy leczenia były w pełni zoptymalizowane.

Opierając się na długoletnich doświadczeniach zdobytych w trakcie współpracy z najróżniejszymi placówkami medycznymi zarówno finansowanymi z NFZ, jak i prywatnymi, przedsiębiorstwo to przeprowadzi audyt, aby jak najwięcej dowiedzieć się o szpitalu, przychodni czy gabinecie i dostosuje oprogramowanie do potrzeb placówki. Dzięki jego wdrożeniu usprawni się znacznie:

  • proces rejestracji,
  • zarządzanie ruchem chorych,
  • tworzenie i administrowanie danych o pacjentach,

a co za tym idzie, nastąpi wzrost przychodu komercyjnego. Wprowadzane przez tę firmę rozwiązania są sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim proste. Usprawniają one pracę wszystkich poziomów, to znaczy rejestracji, diagnostyki i konsultacji medycznych, dlatego warto podjąć współpracę z tym przedsiębiorstwem.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!