Stań się gwiazdą
Dzięki skutecznemu marketingowi!

Katarzyna Zakrzewska 2019-06-17 0 komentarzy

Bio kominki

Wpis

To oczywiste, dlaczego w blokach, biurach czy hotelach brakuje standardowych kominków – ze względu na dym, sadzę, popiół, bezpieczeństwo i ograniczenia przestrzenne. Na szczęście są bio kominki. Wyjaśniając najprościej, jak to możliwe: pali się w nich biopaliwem roślinnego pochodzenia. W kominku nie ma sadzy i popiołu, a co więcej – nie czuć zapachu i nie widać dymu. A jednak płomień jest prawdziwy i daje ciepło. Po prostu przemienia się w dwutlenek węgla, więc jedyne, co trzeba zrobić, to co jakiś czas przewietrzyć pomieszczenie.

W sklepie sol-techbiokominki.pl istnieje ogromny wybór nowoczesnych kominków w cenie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Niektóre są bardzo klasyczne, inne – minimalistyczne i nowoczesne. Poszczególne modele można dopasować do dowolnego rodzaju wnętrz.

W zależności od dostępnego miejsca i planów aranżacyjnych można się zdecydować na kominek wiszący, wolnostojący, portalowy, do zabudowy w ścianie lub meblach, a nawet zewnętrzny. We wszystkich przypadkach płomień jest bezpieczny i tworzy niepowtarzalny nastrój – bez konieczności czyszczenia, bez ryzyka zatrucia powietrza. Wspomniany sklep internetowy istnieje od wielu lat, a liczba zadowolonych klientów rośnie praktycznie z dnia na dzień. Już nie trzeba posiadać dużego domu i sporego zapasu drewna, żeby w dowolnym momencie zbudować wyjątkową atmosferę, rozpalając ogień.

Przed zakupem warto ostatecznie zdecydować się, w jakim stylu ma być urządzone wnętrze, a także gdzie ma się znajdować kominek. I jeszcze jedno – najlepiej od razu zrobić solidny zapas roślinnego biopaliwa!

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!